Intralogistic Systems Designer

  • Gliwice, Poland
  • Engineering/mechanical
Home > Karriere > Jobs > Intralogistic Systems Designer

Opis firmy

Location: Gliwice, Katowice / Poland

Jako Intralogistic System Designer będziesz projektował wysoko zautomatyzowane systemy transportu wewnętrznego magazynu w oparciu o najnowsze dostępne technologie. W ramach organizacji BEUMER, będziesz uczestniczyć w spotkaniach grup roboczych z udziałem przedstawicieli klientów z różnych części świata. Będziesz opracowywać koncepcję rozwiązania w oparciu o analizę potrzeb i dostosowywał do istniejących obiektów. Twoja rola to nie tylko projektowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, ale także aktywny udział w rozwoju naszej oferty produktowej. Oferujemy Ci wyjątkową szansę, aby wywierać realny wpływ na wdrażanie nowatorskich rozwiązań.

Jeśli widzisz siebie w tej roli i szukasz nowych wyzwań - dołącz do nas, rozwijaj swoje umiejętności biorąc udział w projektach i pracując w inspirującym międzynarodowym środowisku

Opis oferty pracy

Twoje zadania

  • Projektowanie zautomatyzowanych rozwiązań intralogistycznych dla klientów grupy BEUMER
  • Analiza potrzeb klienta w oparciu o dostarczoną specyfikację lub wspólne ustalenia dokonane w trakcie bezpośrednich spotkań
  • Analiza procesów pod kątem identyfikacji "wąskich gardeł", opracowanie propozycji ich optymalizacji i automatyzacji celem zwiększenia wydajności lub redukcji kosztów
  • Opracowanie przepływów wydajnościowych systemu
  • Projektowanie kompleksowych rozwiązań z zakresy automatyki magazynowej zawierające systemy przenośnikowe, systemy sortowania, systemy GTP
  • Projektowanie systemu intralogistycznego 3D przy użyciu odpowiednich narzędzi CAD
  • Dobór technologii do systemu zarówno z własnego portfolio jak i od dostawców/partnerów
  • Kontakt z poddostawcami/partnerami w celu pozyskania ofert oraz specyfikacji technicznej
  • Tworzenie kalkulacji kosztowej projektowanego rozwiązania jako członek zespołu sprzedażowego pod kierownictwem Sales Managera
  • Przygotowanie prezentacji dla klienta oraz uczestnictwo w warsztatach
  • Współtworzenie narzędzi projektowych oraz interfejsów do generowania list materiałowych
  • Współpraca z działami projektowymi poszczególnych branż
  • Współudział w rozwoju produktów

Kwalifikacje

Co będzie potrzebne, aby spełnić się w tej roli?

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w zakresie projektowania w środowiskach 3D CAD, AutoCAD, SolidEdge
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu systemu transportu wewnętrznego w obszarze zautomatyzowanych magazynów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zainteresowanie zadaniami technicznymi oraz ich rozwiązaniami zorientowanymi na cel
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność podejmowania decyzji nawet w trudnych sytuacjach, odpowiedzialność,
  • Gotowość do podróży służbowych (spotkania z klientem, inspekcja miejsca instalacji, szkolenia, konferencje)

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole
  • Bezpośredni wpływ na rozwój firmy,
  • Udział przy realizacji międzynarodowych projektów,
  • Szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Miejsce pracy Gliwice w systemie stacjonarnym lub hybrydowym

Gliwice, Silesian Voivodeship, Poland

Jetzt bewerben Jemanden empfehlen

BENEFITY

Videos to watch

By loading the video, you agree to Google’s privacy policy.
Learn more